Haber

Nureddin Nebati Yine Şeklinde: “Dualar Susmayacak, Bayraklar İnmeyecek Dedik Faizleri İndirdik”

AK Parti’den Mersin Milletvekili seçilen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, faiz indirimleriyle ilgili farklı bir açıklama yaptı. Nabati, 14 Mayıs seçimlerini de bir kına gecesine benzetti.

Nureddin Nebati, milletvekili seçildiği Mersin’in Tarsus ilçesinde açıklamalarda bulundu.

Bakan Nebati, “Millet sevgisi ve hizmet aşkı için zırhtan giysi yapanları hiçbir güç durduramaz. Vuslat yakındır. 14 Mayıs kına gecesiydi, 28 Mayıs da düğün gecemiz olacak.” söz konusu.

Türk Ekonomi Modeli ile devam edeceklerini söyleyen Nureddin Nebati, “Faizleri yükselterek Türkiye’nin kanını emenlere büyük fırsatlar sağlamak için ellerinden geleni yaparken biz ‘faizleri indireceğiz’ dedik. oranları’. Aynı şekilde biz bunları yaparken de kimsenin önünde eğilmedik çünkü ezan susmayacak, bayraklar inmeyecek dedik.” sözlerini kullandı.

Nebati, kendisini dinleyenlere de müjde olarak, “Bu 5 yıl içinde doğacak çocukların tamamı Recep Tayyip Erdoğan iktidarındaki Türkiye’de dünyaya gelecek” dedi.

Son olarak Nureddin Nebati, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na “Sen nesin arkadaş? Hacı Kemal misin, milliyetçi Kemal misin, Kürt Kemal misin, ne Kemalsin?” diye seslendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu